Products

4018722302599 4018722302599 Alb Gold
Alb Gold Alb Gold Pasta Dinos for Alb Gold Alb Gold Pasta Dinos for
children BIO 300 g
26,20zł/kg

price: 7,86 zł

PLN
1
1
Alb Gold Alb Gold Pasta Dinos for
5 5
5 4 Alb Gold Alb Gold Pasta Dinos for
expiry date 2028-05-11
4018722302575 4018722302575 Alb Gold
Alb Gold Alb Gold Pasta Farm for Alb Gold Alb Gold Pasta Farm for
kids BIO 300 g
26,63zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
1
Alb Gold Alb Gold Pasta Farm for
5 5
5 1 Alb Gold Alb Gold Pasta Farm for
expiry date 2028-02-27
4018722302582 4018722302582 Alb Gold
Alb Gold Alb Gold Pasta Safari for Alb Gold Alb Gold Pasta Safari for
kids BIO 300 g
27,57zł/kg

price: 8,27 zł

PLN
1
3
Alb Gold Alb Gold Pasta Safari for
5 5
5 2 Alb Gold Alb Gold Pasta Safari for
expiry date 2028-03-31
4018722344377 4018722344377 Alb Gold
Alb Gold Alb Gold, buckwheat, Alb Gold Alb Gold, buckwheat,
buckwheat noodles BIO gluten-free 250 g
49,44zł/kg

price: 12,36 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-11-29
4018722344353 4018722344353 Alb Gold
Alb Gold Alb Gold BIO wholemeal Alb Gold Alb Gold BIO wholemeal
penne rice noodles 250 g
44,84zł/kg

price: 11,21 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-15
4018722344735 4018722344735 Alb Gold
Alb Gold Alb Gold buckwheat Alb Gold Alb Gold buckwheat
spaghetti. Gluten-free BIO 500 g
33,48zł/kg

price: 16,74 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-04-18
4018722344728 4018722344728 Alb Gold
Alb Gold Alb Gold Corn pasta Alb Gold Alb Gold Corn pasta
- rice spaghetti BIO gluten-free 500 g
27,40zł/kg

price: 13,70 zł

PLN
1
2
Alb Gold Alb Gold Corn pasta
5 5
5 1 Alb Gold Alb Gold Corn pasta
expiry date 2029-04-14
4018722343158 4018722343158 Alb Gold
Alb Gold Alb-Gold BIO spelled Alb Gold Alb-Gold BIO spelled
pasta 500 g
26,28zł/kg

price: 13,14 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5